Ze života ›  Kultura › 

8 žen v Ta Fantastice

LadyBird
Kriminální komedie. Koncert osmi skvělých hereček. 8 žen a 1 mrtvola. Kterákoli z nich mohla vraždit, všechny mají motiv. Sranda od začátku až do konce a konec je opravdu překvapivý.

Zklamalo mě divadlo. Bylo to jedno z nejdražších představení, na kterých jsem v poslední době byla, a ještě po nás chtěli zaplatit šatnu. Staré odrbané sedačky, rozpadající se opona. Řady tak husté, že se v nich nevyhnou ani dva hubeňouři. Pustit někoho kolem sebe chtělo opravdu těsné obětí:) Vrcholem všeho bylo, když se pět minut po začátku začali trousit opozdilci a ani trochu se nesnažili být tiší a nenápadní. Ve všech divadlech platí to, že pokud někdo přijde pozdě - byť o minutku - už ho dovnitř nepustí, nebo ho šoupnou někam na zadní přístavek a na svoje místo může až o přestávce. Komerční divadla mají zřejmě jiná pravidla.

Díky nepříjemnému prostředí a vzruchu po začátku představení mi chvilku trvalo než jsem hru vzala na milost. Je to ale tak výborné představení, že to byla opravdu jen chvilka. Vše ošklivé bylo smazáno a skvěle jsem se bavila.

Odkaz na představení


 Ze života  Kultura  0 Komentáře LadyBird, October 10th, 2008Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence