Sport ›  Běhání ›  Závody › 

Běh Kerteamu

Buck the Bug
Druhý (resp. třetí) závod Poháru Běhej.com byl pro mne velkou neznámou. V této části Prahy jsem snad ještě nebyl, okruh a především jeho převýšení jsem znal jenom z obrázků. Navíc po nepřesvědčivém výkonu v Pečkách jsem si vůbec netroufal odhadnout, jak bych mohl běžet.
Malým oříškem se ukázalo vůbec najít místo startu. Dle rady z pozvánky jsem se vydal "sockou" do Chuchle, kde jsem se pak snažil trefit alespoň přibližný směr. Trn z paty mi vytrhl Vašek, který také bloudil, ale měl výhodu v tom, že bloudil autem. :)
Pocity ze závodu mám smíšené. To se netýká organizace a prostředí, které byly super. Na takovémto místě bych chtěl běhat každý den - v lese a přitom na zpevněných cestách. Zpět k výkonu... protože jsem nevěděl, co mne vlastně čeká, jako pesimistický cíl jsem si dával 45 minut. Po prvním kole se mi zdálo, že by se to dalo zvládnout i za čtyřicet. Nakonec z toho byl zlatý střed - 41:40. Takže vlastně by měla panovat spokojenost. V posledním kole jsem si ale uvědomil, jak špatně na tom letos jsem. Potvrdil jsem si, co jsem cítil již před 14 dny. Rychlost a síla je pryč, resp. se vůbec neobjevila. Přichází tedy vystřízlivění po Českých Budějovicích a zároveň si uvědomuji, že ani tam to nebyla vzhledem k ideálním podmínkám žádná sláva a že to mohlo být o mnoho lepší.
Nezbývá než se začít trochu snažit a snad do podzimu něco naženu ...

Shrnutí:
  • trať - 8,55km
  • čas - 0:41:40
  • tempo - 4:52

 Sport  Běhání  1 Komentáře Buck the Bug, March 23rd, 2008Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence