Sport ›  Běhání ›  Závody ›  Běžec Vysočiny › 

BV: Kamenická 15

Buck the Bug
Další závod Poháru Běžce Vysočiny se běžel v Kamenici. "Pro změnu" to byla opět patnáctka. Což mě osobně vůbec nevadí... Už podle výsledků z minulých ročníků bylo jasné, že tentokrát bude poctivější než ve Stonařově, kde přeci jenom asi kousek chyběl.

V pátek to celý den vypadalo, že pěkně promokneme, ale chvíli před startem závodu pršet přestalo. Do závodu jsem šel s tím, že bych chtěl opět běžet v čase okolo hodiny a chtěl jsem se pokusit udržet skupiny v této kategorii. To se mi však dařilo pouze částečně. Před pětkou jsem skupinku dotáhl, ale ve stoupání se rozpadla na několik menších. Kolem devátého kilometru jsem předběhl dvojici veteránů, z nichž jeden mě před týdnem utekl o cca 20 s. Dobrá kontrola, že běžím na podobný výsledek jako ve Stonařově. V tuto chvíli jsem měl ještě na dohled skupinku s triatlonisty, kteří byli vždy přede mnou. Naději, že bych se mohl dotáhnout jsem si držel ještě asi 2 - 3 km. Jakmile jsme naběhli na státovku od Třebíče, bylo jasné, že ani náhodou... Zrychlili a nakonec mi nandali 2 minuty. Tak třeba někdy příště! ;)

Prvním mužem v cíli byl opět Robin Vohlídal a první ženou Hanka Havlíková. Nevím, jestli je to tím, že Robin nevyhrál o takový "parník", nebo jsem běžel tak dobře, ale po delší době mám zase trochu slušné body.

Souhrn:

 Sport  Běhání  1 Komentáře Buck the Bug, June 1st, 2009Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence