Ze života ›  Kultura › 

Lásky paní Katty s věcným břemenem

LadyBird
Mám pocit, že jsem se teď omylem dostala 2x na představení pro jinou věkovou kategorii. Herci i diváci patřili mezi seniory:)

První omyl byl nakonec docela příjemný. Lásky paní Katty v Divadle Na Jezerce s Jiřinou Bohdalovou v hlavní roli. Tragikomedie je v tomto případě to správné slovo. Katty s nadhledem a většinou i humorem rekapituluje svůj zivot. V celé hře je velice tenká hranice mezi humorem a tragikou. Je to logické... život s námi většinou tak laškuje... od radosti nebývá daleko ke smutku a naopak. Z představení jsme odcházeli s rozporuplnými pocity, ale shodli jsme se na tom, že se nám líbilo. Bylo to zkrátka krásně smutné a donutilo nás to k zamyšlení. I když to píšu s časovým odstupem, prostoupil mě znovu ten pocit, který jsem po představení měla. Ovšem nedokážu říct, jestli je to hrou nebo opravdu vynikajícím hereckým výkonem Jiřiny Bohdalové. Ta ženská vám zaleze pod kůži.


Na druhý omyl se budu snažit co nejrychleji zapomenout. Vile s věcným břemenem v Divadle U Hasičů se raději obloukem vyhněte. Prý detektivní hra plná komických situací, která dospěje k nečekaně dramatickému rozuzlení...  No, vždycky když jsem si myslela, že už nemůže být hůř, objevilo se něco ještě horšího. Dramatické rozuzlení bylo opravdu neuvěřitelné:) Vážení, tak tohle opravdu ne!


 Ze života  Kultura  0 Komentáře LadyBird, April 2nd, 2009Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence