Ze života ›  Kultura › 

MIGHTY SOUNDS 2008

Buck the Bug
Už je to taková tradice, že alespoň jednou za rok vyrazíme někam za muzikou. Nelákají nás již "masovky" jako Rock4People nebo Trutnov (oba jsme si kdysi zkusili a již asi nikdy více). Naopak raději volíme menší fesťáčky "na pohodu". Tj. kde je rozumný počet lidí,  je jen pár pódií, ideálně nedaleko od sebe, aby se dalo během pauzy přejít ... A proto jsme již podruhé jeli do Olší u Tábora, kde se koná Ska a Punk festival  - MIGHTY SOUNDS.

I když letos přijelo asi více lidí než loni, nebylo ve stanovém městečku nabito. Na fesťákové poměry byly přímo luxusní hajzlíky - dostatečné množství i pravidelné čištění. (Ftipek: I na tomto festu hrála kapela Toi-Toi. To je zajimavé, jak stihnou hrát na všech akcích. A leckdy na více najednou! ;)) Ze začátku docela prudili securiťáci se šacováním při vstupu. Ale jak jsme se sami přesvědčili, je to spíše symbolické. Páč jsem si chytrák nechal od snídaně v kapse nůž, tak jsme ho museli pronést v žebradle u mobilů. :-P

Sekce hlavně pro mne, abych si později mohl dohledat informace o kapelách a deskách. Takže co se mi líbilo?
Pátek:
Pub animals (Ska), Discoballs (Ska), Skaos (Ska, DE), slovenská stálice Polemic (Ska), absolutní úlet Kitchennets (northern soul, CH), Phantoms on fire (punk metal)
Sobota:
Yellow cap (Ska, Regae, VEN), Prague Ska Conspiracy (Ska), klasika Sto zvířat (Ska), Moskovskaya (Ska, DE), Peshata (ZOOPunk)
Neděle:
Basta fidel (Ska). Pak už jsme museli na vlak ... :((

Zkoušel jsem občas něco vyfotit mobilem, ale kvalita je tak otřesná, že to nelze publikovat ani jako náhledy. Příště budu raději malovat ... :)) Tak snad alespoň jednu "doladěnou" stylovku:
thumbMIghtySoundsMraky.jpg

 Ze života  Kultura  0 Komentáře Buck the Bug, July 21st, 2008Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence